Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:46

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:38

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Socha Bruncvíkova

    Položka č.: 239775

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:48

    litografie, 38,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, rám, 90/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)