Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:34

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasačka krav

    Položka č.: 193711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 14:45

    lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD Karel Müller, na papíře slepotiskové razítko ČSUG, při dolním okraji mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)