Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 228286

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:24

    litografie, 12,3 x 8,5 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:29

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)