Černá váza
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022
žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
ID: 281536
Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:39
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)