Záhadná skříň u jezera
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140
ID: 281548
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:51
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)