-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 280400Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:38
litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:42
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Zlatý skarabeus
Položka č.: 280687Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08
litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Vltava
Položka č.: 281242Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:44
lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 281335Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Mořské plody
Položka č.: 281336Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01
litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Strom vábení
Položka č.: 281337Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02
litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Váhy
Položka č.: 269876Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:35
litografie, 1989, 11,7 x 7 cm, sign. LD Liesler 89, Ex libris W. Humplstotter, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Maškarní
Položka č.: 269875Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:36
litografie, 1989, 9 x 7,8 cm, sign. PN Liesler 89, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Žena
Položka č.: 269882Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:37
litografie, 1962, 8 x 5,3 cm, sign. PD Liesler 62, Ex libris P. Peister, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Svatý Šebestián
Položka č.: 269881Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:38
litografie, 1968, 4,5 x 8,6 cm, sign. LD Liesler 68, Ex libris Arch. Šebestián Zelina, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris Judr. Hillerbrand
Položka č.: 269880Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:39
litografie, 1977, 11 x 7 cm, sign. PD Liesler 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Lví pár
Položka č.: 269879Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:40
litografie, 1960, 12 x 7 cm, sign. DU Liesler 1960, Ex libris Květy Režné, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris Mudr. Věry Langrové
Položka č.: 269878Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:41
litografie, 1959, 10 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
To je asi Nadjenka
Položka č.: 269877Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:42
litografie, 1959, 11 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris
Položka č.: 269874Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43
litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris E.M.W.
Položka č.: 269873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44
litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Maskovaní muži
Položka č.: 269872Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45
litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 281546Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 281547Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 281548Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 281549Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO