• Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:00

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 236635

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:14

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 236636

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:16

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239485

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:58

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:47

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    Položka č.: 193115

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:38

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu