• Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:18

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:19

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 243873

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:49

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 243923

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:39

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 243990

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:26

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 243991

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:27

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 244027

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:03

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 244028

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:04

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 244029

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:05

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 244030

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:06

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Liesler

    Komediant

    Položka č.: 244245

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:41

    dřevoryt, 1976, 21 x 17,8 cm, sign. DU Liesler 76, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Dalímu

    Položka č.: 244256

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:52

    litografie, 1977, 9,5 x 15,3 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 20/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    PF 1968

    Položka č.: 244257

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:53

    litografie, 1977, 19 x 9 cm, sign. DU Liesler 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    PF 1987

    Položka č.: 244258

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:54

    litografie, 1986, 17,2 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 86, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 244259

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:55

    litografie, 1987, 15 x 9 cm, sign. DU Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:18

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)