Dobrou noc, domove!
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno
ID: 281549
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:52
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)