Dívka srdce
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová
ID: 281558
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:01
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)