Kostel Panny Marie v Hradci Králové
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová
ID: 281561
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:04
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)