Pavel Dušek (1992)
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:52
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)