Pavel Dušek (1992)
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:52
Current price: 11.000 CZK (459 €)