Lesní příhoda
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281663
Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)