Karel Dlabola (1902-1998)

Podzim v Krkonoších

litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír

žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

ID: 177681

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:07

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)