• V. Alnkov

    Mořské útesy

    Položka č.: 218785

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:00

    olej, plátno, 16,5 x 42,2 cm, sign. LD V. Alnkov, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bouda

    (1898-1919)

    Přítel

    Položka č.: 183613

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:05

    lept, 14,6 x 11,6 cm, sign. PD Jaroslav Bouda, dole popsáno: tiskl Miro Pegrassi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Vlny a maják

    Položka č.: 128278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:10

    litografie, 21,4 x 14,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Útok

    Položka č.: 180166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:15

    suchá jehla, 15,1 x 9,9 cm, sign. PD Dillinger, 1., Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. Dlouhý

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232865

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:20

    olej, karton, 1980, 50 x 70 cm, sign. PD Dlouhý V. 1980, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohuslav Doležal

    (1964)

    Sedící

    Položka č.: 224747

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:25

    kombinovaná technika, papír, 1996, 28 x 21 cm, sign. PD B. Doležal 96, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232879

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:30

    akvarel, tuš, papír, 34 x 21 cm, při dolním okraji přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232878

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:35

    tuš, uhel, papír, 31,5 x 22 cm, sign. PN VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 193564

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:45

    akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kadleček

    Krajina při bouřce

    Položka č.: 228594

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:50

    akvarel, pastel, běloba, papír, 34 x 49,5 cm, sign. PD Kadleček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. C. Klouček

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 226704

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 13:55

    pastel, akvarel, papír, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD J. C. Klouček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Lov

    Položka č.: 232824

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:00

    litografie, 29 x 43 cm, sign. DU Emil Kotrba, Ddiplom Československé myslivecké jednoty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Zahrada Pražského hradu

    Položka č.: 226383

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:05

    lept, pastel, 43,5 x 31,5 cm, sign PD JMajer, původní rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Michajlov

    Položka č.: 227122

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:10

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD J. Michajlov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Dva dívčí akty

    Položka č.: 232826

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:15

    uhel, tužka, papír, 28 x 17 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Akt dívky

    Položka č.: 223613

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:20

    uhel, papír, 31,5 x 22,7 cm, oboustranná kresba, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 232875

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:25

    olej, karton, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Před bouřkou

    Položka č.: 232870

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:30

    akvarel, běloba, papír, 1956, 29,5 x 38,5 cm, monogr. PD O. Č. 56, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Řeka

    Položka č.: 232869

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:35

    akvarel, běloba, papír, 1954, 25 x 34,5 cm, monogr. PD O. Č. 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Samota v horách

    Položka č.: 232874

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:40

    olej, dřevo, 16,5 x 24 cm, rám, na několika místech odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    S. Maria

    Položka č.: 226452

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:45

    tempera, zlato, papír, 27 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6172 Historie příhozu

    Příjezd hostů

    Položka č.: 226449

    Vyvolávací cena: 880 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:50

    tapiserie, 68 x 166 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 880 CZK (36 €)

    Položka č.: 206691

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:55

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Fotbalista Sparty

    Položka č.: 226464

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:00

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1965, 29 x 20,5 cm, sign. DU M. Niederle 65, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Novotný

    Ve chlévě

    Položka č.: 218796

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:05

    linoryt, 1983, 12,6 x 14 cm, sign. PD Novotný 83, 42856, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Portrét chlapce

    Položka č.: 232822

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:10

    litografie, 1958, 31,5 x 22,7 cm, sign. PD K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Otčenášek

    (1909-1972)

    Cesta

    Položka č.: 232834

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:15

    litografie, 1958, 38,6 x 50 cm, sign. PD Otčenášek 58, rám, 181/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze, člen Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID568 Historie příhozu

  • Jaroslav Rubeš

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 232857

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:20

    tempera, běloba, tuš, papír, 1965, 31 x 55 cm, sign. PD Rubeš 65, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Pohled na starou Prahu z Karlova mostu

    Položka č.: 232856

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:25

    akvarel, tuš, papír, 20 x 58 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Hradčany

    Položka č.: 232855

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:30

    akvarel, tuš, papír, 1992, 22 x 82 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)