Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Starost o dítě

    Položka č.: 281068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:00

    tuš, papír, 19 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Faltus

    Lokomotiva

    Položka č.: 244111

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:01

    olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sova

    Položka č.: 266586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:02

    lept, 2004, 6,8 x 16,3 cm, sign. PD Fiala 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Akvárium

    Položka č.: 265034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:03

    lept, 2008, 13 x 16 cm, sign. PD Fiala 2008, č. 49/64, PF 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Fousek

    Ovocná mísa

    Položka č.: 281069

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:04

    olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Houlová

    Žena s šátkem

    Položka č.: 281070

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:05

    akvarel, uhel, papír, 1924, 30 x 22 cm, sign. PD Houlový 24, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Tváře

    Položka č.: 281071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:06

    lept, 14,8 x 12,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 28/125, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Kösslinger

    (1926-2020)

    Zahrada italského paláce s fontánou

    Položka č.: 281072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:07

    lept, 1979, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 13/200, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937)

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 277471

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:08

    olej, dřevotříska, 1975, 40 x 65 cm, sign. PD ZB Kuľhavý, rám, Na zadní straně štítek s popisem, původní název: Zátišie s neoromantickou náladou. V dolní části díla a na zadní straně autorský popis. Výtvarné umění studoval soukromě. Řadu let hledal vlastní výtvarný výraz, přenášel několik rozdílných…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Macháček

    Hračky

    Položka č.: 281073

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:09

    akvarel, tuš, olej, papír, 1942, 30 x 21 cm, sign. na zadní straně Macháček I.-42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Marinke

    Zátiší s ovocem a džbánem

    Položka č.: 277729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:10

    tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dopis

    Položka č.: 281074

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:11

    lept, akvatinta, 20 x 14,8 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 58/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tělocvik

    Položka č.: 280023

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:12

    tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Němcová

    Afrika

    Položka č.: 268335

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:13

    olej, sololit, 2013, 50 x 65 cm, monogr. PD JN 13, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Němcová

    Tři smrky

    Položka č.: 268334

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:14

    olej, sololit, 2015, 45 x 68 cm, monogr. PD JN 15, rám, na zadní straně monogr. JN, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kočičí dýchánek

    Položka č.: 281076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:15

    akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na návsi

    Položka č.: 242170

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:17

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na zápraží

    Položka č.: 281078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:18

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Abstrakce

    Položka č.: 281077

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:19

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lovecké zátiší II.

    Položka č.: 277319

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:20

    olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lovecké zátiší I.

    Položka č.: 277318

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:21

    olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka a voják

    Položka č.: 218007

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:22

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Egyptské dobrodružství

    Položka č.: 218006

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - březen

    Položka č.: 273721

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:24

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Padají-li podprsenky už na Josefa, je to pro úrodu dobrá trefa., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Schmoranz?

    Setkání (Die Begenung)

    Položka č.: 246574

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:25

    tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    Položka č.: 277877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:26

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Štefka

    (1938)

    Kompozice

    Položka č.: 281079

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:27

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Štefka

    (1938)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 265075

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:28

    kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arna Vazačová

    (1946)

    Dívka

    Položka č.: 266579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:30

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    Položka č.: 273771

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:31

    olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook