Pecháček

Staročeská chalupa

tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

ID: 184988

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:09

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)