Milena Diblíková (1928)

Police nad Metují

litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám

ID: 186575

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 10. 02. 2020 14:26

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)