František Hřivna (1905)

Pohled na město

litografie, 22,8 x 31,3 cm, sign. PD Fr. Hřivna, autorský tisk

ID: 189238

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:25

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu