Poprsí ženy

olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 190179

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:13

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)