Jana Reinerová (1946)

Nerudovka

litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 191179

Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:24

Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu