Filip Facincani (1996)

Amazonské osídlení

akryl, plátno, 2009, 50 x 50 cm, PD monogr. F. F. 09, na rámu drobná poškození

ID: 195162

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:22

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu