Květinové zátiší

olej, plátno, karton, 67 x 47 cm, rám, na rámu drobná poškození

ID: 195688

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:26

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)