Dimitrij Kadrnožka (1923)

litografie, 1994, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Kadrnožka 94, autorský tisk

ID: 201905

Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:21

Aktuální cena: 60 CZK (3 €)