Jaroslav Hovadík (1935-2011)

Město

litografie, 1977, 19,5 x 28 cm, sign. PD J Hovadík, 112/200, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír

ID: 206330

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:16

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)