Stanislav Goroshok

Karlův most

akvarel, papír, 1998, 33,6 x 24,9 cm, sign. PD Goroshok S. Pragué 98

ID: 211069

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:10

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)