Karel Laštovka (1938-1986)

Pták

litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 211793

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:21

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)