František Jiroudek (1914-1991)

litografie, 1984, 17 x 14 cm, sign. PD Jiroudek 84, na zadní straně věnování

žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

ID: 211885

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:18

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)