Brno
kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno
studium na FF UJEP v Brně
ID: 217753
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:07
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)