Dana Puchnarová (1938)

Gítáňdžali

bibliofilie, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28

žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

ID: 218041

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:06

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)