Berto Monetti

Ležící ženský akt

kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zvlněný papír

ID: 218696

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 23:36

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu