Anděl (PF 2007)

litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD

ID: 218877 (V)

Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:06

Aktuální cena: 60 CZK (3 €)