Berto Monetti

Klečící ženský akt

kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

ID: 219488

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:48

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)