Bača

olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám

ID: 219977

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:29

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)