Jana Reinerová (1946)

Vinárna u Lorety

litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 220671

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:59

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)