Statek

akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 222013

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:06

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)