Pohled do kraje

olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám

ID: 222016

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:37

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)