Vladimír Cidlinský (1934)

Kamenný most v Písku

litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200

ID: 223807

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:18

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)