Gisele Reisser

Řadové domy

litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

ID: 223810

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:22

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)