Gisele Reisser

Zákoutí s lampou

litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

ID: 223812

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:23

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)