Bedřich Horálek (1913-1981)

Cestou k Sorrentu

litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír

žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 223816

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:26

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)