Julie Joujová

Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám

ID: 224024

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:28

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)