Julie Joujová

Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 224024

Auction price: 800 CZK (32 €)

Planned termination: 22. 09. 2020 14:33

Current price: 800 CZK (32 €)