Jáša Kohout

Portrét muže

olej, karton, 1953, 47,5 x 32,5 cm, sign. LD Jáša Kohout 53, rám, rám poškozen

ID: 224301

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:18

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)