Rumen Sazdov (1959)

Sad

olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93

ID: 224550

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:30

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)