Emanuel Dítě (1862-1944)

Portrét muže

olej, plátno, 45,5 x 37 cm, sign. LD E. Dítě, rám, na rámu kovový štítek Prof. E. Dítě

ID: 225614

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:09

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)