Valentin Držkovic (1888-1969)

Krmení koz

olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena

žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte des Artistes Indépendants

ID: 225782

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:30

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu