František Charvát (1885-1947)

Pohled na kostel

olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám

ID: 226005

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:03

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)