Vratislav Nechleba (1885-1965)

Autoportrét

litografie, 1955, 26,8 x 19,7 cm, sign. PD VNechleba 1955

žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 226417

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:40

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)