Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Dívka s růží

litografie, 1977, 15,8 x 13,5 cm, sign. DU K Beneš 77, 92/200

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 226868

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:10

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu