Miloslav Koutecký (1910-1983)

Krajina II.

olej, karton, 1949, 15 x 14 cm, sign. PD M. Koutecký 49, rám

ID: 226946

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:21

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)