Antonín Procházka (1882-1945)

Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP

studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

ID: 227035

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:50

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)