Hans Knoechl (1850-1927)

Krajina s rybníkem

olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel

ID: 227508

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:24

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)