J. K. Jelínek

Studené u Jílového (Jarní nálada)

olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám

ID: 227522

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:22

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)